wybierz autora:
  • Uprzejmie informujemy, że postępowanie rekrutacyjne do przedszkoli na rok 2020/2021 rozpocznie się 4 maja 2020 roku. Szczegółowy harmonogram przebiegu rekrutacji podany będzie w późniejszym czasie.
    Komunikat 2020-03-28, 17:51 | autor: Agnieszka Filas - Telus
  • Witam Biorąc pod uwagę obecną sytuację aby ułatwić Państwu kontakt z nauczycielem poszczególnej grupy, każda z nas stworzyła odpowiednie do tego narzędzie, pomocne we wspólnej komunikacji oraz zdalnej pracy. Grupa I - Pani Ania - grupa na fb - PM 22lodz Grupa
    Komunikat 2020-03-26, 09:20 | autor: Agnieszka Filas - Telus
  • Drogi Rodzicu!! Każda grupa będzie miała utworzonego maila lub grupę na Facebooku, o którym zostaniecie Państwo poinformowani w kolejnej wiadomości oraz sms'em. W tym trudnym dla nas wszystkich czasie uważajmy na siebie, bądźmy dla siebie wyrozumiali i dużo
    Komunikat 2020-03-20, 11:12 | autor: Agnieszka Filas - Telus
  • 25 lutego w naszym przedszkolu odbył się karnawałowy bal . Dzieciaki jak zawsze przyszły do przedszkola pięknie poprzebierane. Pani Ania przyszykowała dla nas wszystkich ciekawe konkursy oraz zabawy taneczne. Każdemu z nas towarzyszył super humor i uśmiech na twarzach.
    Relacja 2020-03-20, 07:13 | autor: Agnieszka Filas - Telus
  • 12 lutego dziewczynki z grupy III wraz ze swoimi Parniami Kasią i Agnieszką brały udział w finałowym koncercie akcji charytatywnej „Aniołkowe granie” w Teatrze Wielkim. Dziewczynki miały wielką tremę bo to ich pierwszy występ przed taką liczną publicznością.
    Relacja 2020-03-17, 11:53 | autor: Agnieszka Filas - Telus