O przedszkolu

Nasze przedszkole mieści się w budynku wolno stojącym, w bliskim sąsiedztwie parku, oddalone od głównych ciągów komunikacyjnych. Posiadamy duży teren do zabaw na świeżym powietrzu wyposażony w piaskownice i bezpieczne urządzenia ogrodowe. Teren zielony wokół przedszkola jest porośnięty drzewami i krzewami ozdobnymi. Całość zabezpieczona jest ogrodzeniem.
Zapewniamy dzieciom opiekę od godziny 6.00 do 17.00. Kadra Pedagogiczna to wykształcone, ciepłe i kreatywne osoby, które zapewniają opiekę, wychowanie i wszechstronne nauczanie dzieci. Nauczycielki prowadzą zajęcia z dziećmi na wysokim poziomie, pracując metodami tradycyjnymi oraz nowatorskimi.
W naszym przedszkolu tworzymy atmosferę radości i wzajemnego szacunku, uczymy dzieci zasad dobrego wychowania i poszanowania innych. Oferujemy szeroki wachlarz ciekawych zajęć dodatkowych, komfortowe warunki pobytu dzieci w przestronnych i widnych salach z bezpośrednim dostępem do sanitariatów.
Każde dziecko w naszym przedszkolu traktowane jest indywidualnie i podmiotowo.